Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celebrity se neumejí oblékat?

26. 6. 2008

Sienna Miller
Šarmantní blondýnka, jenž je vždy perfektně oblečená podle posledních novinek, tentokrát opravdu přestřelila. Kombinace džínové vestičky, miniaturních šortek, bílé volné haleny, ohrnutých bot a klobouku á la Robin Hood je leda tak vhodná na maškarní bál. Sienna si vybrala kousky oblečení a doplňků, které by samy o sobě celkový vzhled okořenily a zvýraznily, ale jen v kombinaci s něčím umírněnější. Experimentovat se samozřejmě má, ale co je moc, to je příliš. Vyrazily byste vy v takovém modelu do ulic?
Módní rada: Zkuste Siennin model, jen v upravené verzi bez bot a klobouku. Místo šortek zvolte slim jeans.


Beyonce
Beyonce boduje nejen v hudebních příčkách, ale také svou image. Zakládá si na své postavě a rozhodně nemíní být vyhublou tyčí a nosit velikost oblečení nula jako některé její kolegyně. Beyonce se nebojí nosit hluboké výstřihy, krátké sukýnky, odhalené bříško či mini šortky. Ovšem to neznamená, že i jí se nemůže stát módní trapas. Outfit sexy anděla, či jak byl její model zamýšlený, jí bohužel nevyšel. Nechybí vám něco u jejího bílého saka prodloužené délky či naopak příliš krátkého kabátku? Beyonce vypadá jako by se nechala inspirovat stylem "oblečená neoblečená".
Módní rada: Oblékněte se po vzoru Beyonce, jen nezapomeňte na " viditelnou" sukni, kraťasy či legíny.

Eva Mendes
Připomíná vám tento model velkou vázu se zvířecím potiskem? Omyl, nejde o dekorativní prvek interiéru, ale o charismatickou Evu Mendes a její živočišný look. Ne, nevidíte špatně, opravdu se za horou látky skrývá tato krásná herečka. Nejenže tyto šaty přidávají kila, ale vypadají také naprosto otřesně. Zvířecí potisky jsou sice stále IN, ale všeho s mírou. Leopardí maxi šaty jsou pro štíhlounkou herečku jednoduše až příliš.
Módní rada: Inspirujte se leopradími vzory, ale vyberte si pro ně jen malé "plochy" jako jsou topy, boty či klobouk.

Fergie
Nespoutaná a živelná dračice Fergie se nám proměnila v hodnou malou školačku. Ne, tato fotka není z rodinného alba. Fergie měla chuť spojit několik stylů dohromady a vyšla z toho tato pohroma. Krátké sukýnky jsou fajn, sexy školní uniformy mají také své zastánce, ale vše spojit a korunovat to korunkou královny krásy je hodně velký úlet. Třicetiletá Fergie si může díky své vypracované postavě obléknout prakticky cokoli, ale měla by krotit své chutě spojovat styly.
Módní rada: Outfit podle Fergie si asi dovolí jen málokterá z nás, takže se můžete inspirovat spíše jednotlivými kousky, než-li celkovým vzhledem.

Jessica Simpson
Malý rozparek či výstřih je sexy, ale to, co předvádí Jessica Simpson, je spíše nevkus. Póza Jessicy, ve které se nechala v těchto řetízkových šatech vyfotit, mluví jednoznačně sama za sebe. Výběr modelu byl účelový a to ve smyslu "podívej se na mě". Dále bych to nerozváděla a nezpochybňovala její další přednosti, než-li ty fyzické, které Jessica předvádí.
Módní rada: Zapomeňte na tento model.

Jennifer Lopez
Misch Masch by JLo. Žena mnoha tváří jako je Jennifer Lopez umí také šlápnout pěkně vedle. Jen se podívejte, jak je to snadné. Stačí si jako ona na sebe navléci vzorované šaty s ¾ rukávem, dlouhou kožešinovou vestu a bílé letní boty. Jednoduše řečeno, JLo by se měla buďto převléknout nebo alespoň změnit obuv a zvolit lepší doplněk šatů než je kožešinová vesta.
Módní rada: Všechny kousky jsou perfektní, ale ne ve společném spojení. Noste je také, ale odděleně.

Kimberly Stewart
Novodobá hippiesačka, to je vysoká, štíhlá a bohatá Kimberly Stewart. K modelu Kimberly mohu dodat jediné, Kimberly je perfektně oblečená, jen si trošku spletla dobu.
Módní rada: Pokud bychom přimhouřily oko, přeci jen bychom mohly říci, že by se z tohoto modelu dalo něco vybrat. Ovšem bez té čelenky, ta je mimo mísu úplně.

Kristen Dunst
Spidermanova dívka Kirsten je oblečená perfektně, až na malou chybičku - barvu oblečení. Béžová barva je "fajn", neurazí, nepotěší. Být však za béžový přízrak je trošku divná choutka. Jednolitý model je bez nápadu, jednoduše je nudný.
Módní rada: Zkuste look á la Kirsten ve své úpravě, kratší svetr, kratší sukně, jiná barevná kombinace - černá, modrá či uhlová.

Rose McGowan
Rose provokuje svým vzhledem, ovšem je to zapotřebí v takovéto míře? Její look připomíná snahu se podobat Cher, což je myslím naprosto zbytečné. Šaty se snaží být rafinované, ale Rose v nich vypadá příliš lacině.
Módní rada: Chcete-li vypadat jako hollywoodská diva, směle do tohoto modelu, v opačném případě na něj zapomeňte.

Gemma Ward
Mish Mash číslo dvě v podání stylu Adamsovy rodiny v letní verzi doplněné o trendy bílou. Gemma je ukázkou toho, že ne úplně vše je nostielné. Její model je prapodivný. Posuďte samy, vyšly byste si na nějaký večírek v této kombinaci? Gemmin look je tím největším přešlapem, které nám ukázaly zmiňované dámy.
Módní rada: Zkuste si sukni, top či boty vzít samostatně s jakýmkoli jiným, čistě černým či bílým oblečením.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář